• Vragen of hulp nodig? Bel 085-8769393
  • info@schoonmaakgroothandelemmen.nl
  • Gratis verzending vanaf € 75,00
  • Grote bestelling, vraag een offerte aan
  • Binnen 3 tot 5 werkdagen geleverd
  • Vragen of hulp nodig? Bel 085-8769393
  • info@schoonmaakgroothandelemmen.nl
  • Gratis verzending vanaf € 75,00
  • Grote bestelling, vraag een offerte aan
  • Binnen 3 tot 5 werkdagen geleverd

Unger nLITE Soft Borstel – Zachte Watergevoede Reinigingsborstel

Productnr.: SGENFS28

vanaf € 93,07

Prijs per 1 stuk(s) = € 93,07
excl. btw, excl. levering
Levertijd: 1-3 dag(en)

Beschrijving

Unger nLITE Soft Borstel – Zachte Watergevoede Reinigingsborstel

De Unger nLITE Soft Borstel is een hoogwaardige watergevoede reinigingsborstel die speciaal is ontworpen voor het zachte maar effectieve reinigen van ramen, glas, kunststof oppervlakken en gevoelige gevelmaterialen. Dankzij het zachte borstelmateriaal is deze borstel uitermate geschikt voor situaties waarbij een mildere reiniging gewenst is, zoals bij dun glas, folie-ramen of delicate oppervlakken.


Deze soft borstel is volledig compatibel met alle Unger nLITE telescoopstelen (aluminium, carbon, HiMod en Ultra HiMod) en werkt uitstekend met water (zonder of met reinigingsmiddel) voor een streeploos, helder eindresultaat. De borstel verspreidt het water gelijkmatig over het oppervlak, waardoor vuil en stof gecontroleerd worden losgewerkt zonder krassen of beschadigingen.


De nLITE Soft Borstel is een ideale keuze voor professionele glazenwassers, schoonmaakbedrijven en facilitaire diensten die slijtage willen verminderen en tegelijkertijd een grondige maar zachte reiniging willen bereiken.


Gebruiksaanwijzing:


  1. Borstel bevestigen
    Monteer de Soft Borstel stevig op een compatibele nLITE telescoopsteel (aluminium, carbon of HiMod).
  2. Wateraansluiting
    Sluit de borstel aan op het water- of reinigingssysteem indien nodig.
  3. Reiniging
    Reinig het oppervlak met gelijkmatige, gecontroleerde bewegingen. Het zachte borstelmateriaal maakt het reinigen van gevoelige oppervlakken mogelijk zonder krassen.
  4. Nabehandeling
    Spoel de borstel na gebruik schoon en laat deze drogen. Berg de borstel droog op om slijtage te verminderen.

⚠️ Tip: De Soft Borstel is ideaal voor oppervlakken die extra voorzichtigheid vereisen. Combineer met osmosewater voor extra streeploos resultaat.